top of page
BİZ.jpg

Habitat Design Team, mimari, iç mekan ve ürün tasarımı yapan, mesleğine aşık  iki mimardan oluşan bir takımdır. Materyallerin, renklerin, geometrinin ve ışığın büyülü dansında tasarım yaparken kendilerini kaybederler. Zamansız tasarımların oluşması için günler ve gecelerce efor sarf edebilirler. Tasarımın ilk anından uygulamanın son anına kadar işlerinin başında olmayı severler.

Burçak Aksoy, DEÜ mezunu bir mimar ve aynı zamanda Yoga Öğretmenidir. Mükemmellik ve uyum temel prensibidir. Yaptığı tasarımın birebir uygulamaya geçirilebilmesi için bitmek bilmeyen enerjisiyle var gücüyle çalışır. Doğru malzemenin seçimine ve doğaya saygılı olmaya önem verir. 

Aydan Fidancı Bıldırcın, İYTE mezunu bir mimar ve iki çocuk annesidir. Yalın ve doğal olmak temel prensibidir. Tasarım yaparken rüyalarında detay çözer, uygulamasını yaptırırken şantiyede titizlenir.

Habitat Design Team; mimari proje, iç mekan tasarımı, ürün tasarımı ve kontrollük yapar. Projelerini aldıklarında uygulamanın da başında olmak isterler ki ürettikleri detayların birebir uygulanmasını sağlamak en büyük tutkularıdır. 

Bu iki kadın mimar, kol kola vererek mesleki pratiklerine sahip çıkmaktan onur duyar. Yetişen yeni nesle ve genç kadınlara doğru birer örnek olmak, bağımsız ve dürüst çalışma ahlakıyla parlayan birer yıldız olmak ister.
 

bottom of page